Stała obsługa serwisowa budynku na Śląsku

Chcesz mieć pewność, że w razie jakichkolwiek problemów z elektrycznością możesz liczyć na szybką pomoc elektryka? Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą lub zarządzasz budynkami wielorodzinnymi to nie masz czasu na szukanie za każdym razem elektryka kiedy trzeba usunąć awarię lub wykonać innego rodzaju prace elektryczne. Korzystniejszym rozwiązaniem jest stała współpraca z elektrykiem.

Kto może skorzystać?

  • Firmy (m.in.: handlowe, usługowe, produkcyjne)
  • Zarządcy nieruchomości
  • Wspólnoty mieszkaniowe
  • Spółdzielnie mieszkaniowe
  • Hotele, pensjonaty
  • Prywatne placówki opieki medycznej

Korzyści z podpisania umowy serwisowej

Nawiązując z nami współpracę masz gwarancję, że w razie wystąpienia jakiejkolwiek awarii elektryczności w budynku, w określonym czasie elektryk przyjedzie naprawić skutki awarii. Terminy napraw są określone w treści zawartej umowy serwisowej na obsługę budynku.

Klientom, z którymi mamy podpisaną umowę serwisową na obsługę budynku udzielamy rabatów od standardowych stawek obowiązujących w przypadku realizacji zleceń.

Potrzebujesz pomocy elektryka na Śląsku?

Świadczymy szeroki zakres usług z zakresu elektryki na Śląsku. Skontaktuj się z nami i opowiedz na czym polega Twój problem. Jeśli usługa, której oczekujesz nie jest wyszczególniona w naszej ofercie po prostu zapytaj o nią. Wystarczy jeden telefon – to nic nie kosztuje.

Zadzwoń – 537 850 060

Usługi elektryczne lokalnie – na Śląsku

Oferujemy usługi z zakresu elektryki w centralnej części województwa śląskiego (Metropolia Śląsko-Zagłębiowska). Przede wszystkim w niżej wymienionych miastach: