Usługi elektryczne w Bytomiu

Jesteśmy wprawnym zespołem elektryków świadczącym kompleksowe usługi elektryczne dla osób prywatnych, przedsiębiorstw i instytucji z Bytomia. Dysponujemy wszystkimi potrzebnymi uprawnieniami w obszarze eksploatacji i dozoru.

Pogotowie elektryczne Bytom

Niespodziana niesprawność instalacji elektrycznej? Gdy w Twoim mieszkaniu bądź obiekcie, w którym świadczysz działalność komercyjną niespodziewanie brakło energii elektrycznej, nie zwlekaj ale od razu wezwij na pomoc elektryka. Naprawiamy awarie elektryczne w Bytomiu o dowolnej porze we wszystkie dni tygodnia.

Wezwij elektryka – 537 850 060

Bytom - usługi elektryczne

 • Pogotowie
  elektryczne 24/7

  Całodobowa naprawa każdego typu niesprawności w instalacjach elektrycznych w Bytomiu. Prędko oraz bezpiecznie naprawimy jakąkolwiek dysfunkcję elektryczną.

 • Pomiary elektryczne i przeglądy instalacji

  Prowadzimy pomiary elektryczne razem z kompletną dokumentacją odbiorową. Prowadzimy okresowe 5-letnie przeglądy instalacji elektrycznych.

 • Przyłącza oraz instalacje elektryczne

  Podłączamy nowo wybudowane obiekty budowlane do sieci energetycznej, wszechstronnie wykonujemy instalacje elektryczne wraz z projektem.

 • Oświadczenia o stanie technicznym instalacji

  Wypełniamy dokumentację OST - oświadczenie o stanie technicznym instalacji elektrycznej - dla Tauronu bądź spółdzielni mieszkaniowej.

 • Montaż oświetlenia w domu oraz ogrodzie

  Instalujemy oświetlenie w środku oraz na zewnątrz budynków, podłączamy i przenosimy gniazdka elektryczne i przełączniki oświetlenia.

 • Podłączanie elektrycznego sprzętu AGD

  Świadczymy usługi przyłączania sprzętu AGD - płyta indukcyjna, piekarnik, kuchenka elektryczna, razem z wpisem do karty gwarancyjnej wyrobu.

Usługi elektryczne dla osób prywatnych

Praca z instalacją elektryczną wymaga znacznego zakresu kompetencji oraz ostrożności. Nie rób samodzielnie czegoś, w czym może lepiej pomóc fachowiec – elektryk z Bytomia posiadający stosowne uprawnienia. Zleć nam wszystkie roboty powiązane z elektrycznością w twym domu. Będziesz posiadać pewność, iż są przeprowadzone właściwie oraz pewnie.

Naprawa usterek instalacji elektrycznej

Potrafimy naprawić dowolnego rodzaju awarie w instalacjach elektrycznych w mieszkaniach i domach prywatnych. Jeśli nieoczekiwanie zabrakło prądu a nie jest to przestój w dostawie, wyczuwasz woń spalonych kabli, niezwłocznie dzwoń po pomoc elektryka. Dojedziemy i na miejscu stwierdzimy rodzaj dysfunkcji, a następnie ją naprawimy.

Montaż oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego

Pragniesz podłączyć nowe lampy albo bardziej wyszukane instalacje oświetleniowe w domu bądź na zewnątrz? Posiadamy olbrzymie doświadczenie w montażu oświetlenia. Montujemy oświetlenie w budynkach, lecz także na zewnątrz – iluminacja domu, oświetlenie ogrodowe, damy sobie radę z montażem jakiegokolwiek typu oświetlenia.

Przyłączanie sprzętu AGD

Nie chcesz tracić gwarancji na nowo zakupiony sprzęt AGD? Brak pewności czy moc instalacji jest odpowiednia do podpięcia nowej płyty indukcyjnej? Wezwij elektryka z Bytomia. Przyłączamy dowolne typy płyt indukcyjnych, kuchenek elektrycznych, piekarników oraz odmiennego sprzętu AGD. Razem ze stosownym wpisem w karcie gwarancyjnej produktu.

Oświadczenia o stanie technicznym instalacji

Wprowadzasz się do nowego mieszkania lub domu i potrzebne ci będzie oświadczenie o stanie technicznym instalacji elektrycznej (OST) dla elektrowni? Przetestujemy instalację oraz wypełnimy wszelkie dokumenty. Jesteśmy elektrykami z uprawnieniami wymaganymi do wypełniania oświadczeń dla Tauronu i spółdzielni.

Zadzwoń – 537 850 060

Elektryk Bytom dla inwestorów budowlanych

Doprowadzenie prądu do obiektu jest jednym z wymogów sfinalizowania robót budowlanych. Jeżeli budujesz albo adaptujesz obiekt na obszarze miasta Bytom i poszukujesz elektryka, jaki kompleksowo przeprowadzi wszystkie prace elektryczne to świetnie trafiłeś. Posiadamy wszystkie konieczne uprawnienia.

Przyłącza elektryczne

Doprowadzimy elektryczność do nowo zbudowanych obiektów budowlanych w Bytomiu – indywidualnych i komercyjnych. Załatwimy wszelkich procedur w elektrowni. Mamy sprzęt niezbędny do puszczenia przewodów elektrycznych do budynku pod powierzchnią ziemi, we własnym zakresie prowadzimy roboty ziemne.

Instalacje elektryczne

Przygotowujemy plany instalacji elektrycznych oraz wszelkie prace związane z ułożeniem obwodów elektrycznych w obiekcie, usadowieniem puszek elektrycznych, rozdzielnic elektrycznych, gniazdek i oświetlenia. Robimy instalacje elektryczne w Bytomiu w sposób kompleksowy i kompetentny.

Zadzwoń – 537 850 060

Obsługa firm, administratorów budynków z Bytomia

Świadczymy wszechstronny zbiór usług elektrycznych w Bytomiu dla przedsiębiorstw, instytucji oraz zarządców domów mieszkalnych (wspólnoty, spółdzielnie itp.). Chętnie nawiążemy ciągłą współpracę, proponujemy niezwykle dogodne warunki i znakomitą jakość usług.

Umowy serwisowe

Firmom, zarządcom nieruchomości, wspólnotom oraz spółdzielniom mieszkaniowym proponujemy zawarcie umów serwisowych na kompleksową obsługę budynków w aspekcie napraw oraz pozostałych robót elektrycznych. Umowa taka gwarantuje Państwu oznaczony termin naprawy wszelkich awarii instalacji elektrycznej w administrowanym obiekcie.

5-letnie przeglądy instalacji elektrycznej

Nasza firma przeprowadza obowiązkowe pięcioletnie przeglądy techniczne instalacji elektrycznej w każdego typu obiektach budowlanych, które podlegają takiemu obowiązkowi. Sporządzamy protokół kontrolny oraz wypełniamy księgę budynku.

Montaż oraz serwis instalacji domofonowych

Możemy zaoferować Państwu zamontowanie nowej instalacji domofonowej rozprowadzonej do wszystkich lokali w obiekcie. Naprawiamy również zniszczone instalacje domofonowe.

Zadzwoń – 537 850 060

Potrzebna pomoc elektryka w Bytomiu?

Oferujemy obszerny przekrój usług z obszaru elektryki w Bytomiu. Skontaktuj się z nami i opisz na czym polega Twój kłopot. Jeśli usługa, której oczekujesz nie jest wyszczególniona w naszej ofercie po prostu spytaj o nią. Wystarczy jeden telefon – to nic nie kosztuje.

Dzwoń teraz – 537 850 060