Elektrycy ze Śląska

Jesteśmy wykwalifikowanymi elektrykami z kompletem uprawnień SEP E i D (eksploatacja i dozór), dysponujemy również uprawnieniami umożliwiającymi nam wykonywanie 5-letnich przeglądów technicznych instalacji elektrycznej. Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe w branży elektroinstalacyjnej.

Możemy zaferować Państwu kompleksowe usługi elektryczne na terenie Śląska. Współpracujemy z projektantem i kierownikiem budowy posiadającym uprawnienia projektowe i budowlane elektryczne. Dzięki rozbudowanej sieci kontaktów w branży ogólnobudowlanej możemy pomóc Państwu w wielu aspektach prac związanych z budową i remontem budynków o dowolnym przeznaczeniu.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą usług.

Potrzebujesz pomocy elektryka na Śląsku?

Świadczymy szeroki zakres usług z zakresu elektryki na Śląsku. Skontaktuj się z nami i opowiedz na czym polega Twój problem. Jeśli usługa, której oczekujesz nie jest wyszczególniona w naszej ofercie po prostu zapytaj o nią. Wystarczy jeden telefon – to nic nie kosztuje.

Zadzwoń – 537 850 060

Usługi elektryczne lokalnie – na Śląsku

Oferujemy usługi z zakresu elektryki w centralnej części województwa śląskiego (Metropolia Śląsko-Zagłębiowska). Przede wszystkim w niżej wymienionych miastach: