Usługi elektryczne w Katowicach

Jesteśmy zawodowym zespołem elektryków działających na terenie Katowic. Świadczymy wszechstronne usługi elektryczne dla osób prywatnych, przedsiębiorstw a także instytucji. Posiadamy komplet uprawnień w obrębie eksploatacji i dozoru.

Pogotowie elektryczne Katowice

Nieoczekiwana awaria instalacji elektrycznej? Kiedy w Twoim mieszkaniu albo budynku w jakim wykonujesz działalność komercyjną nagle brakło energii elektrycznej, nie zwlekaj tylko od razu dzwoń po elektryka. Naprawiamy awarie elektryczne w Katowicach całodobowo we wszystkie dni tygodnia.

Wezwij elektryka – 537 850 060

Katowice - usługi elektryczne

 • Pogotowie
  elektryczne 24/7

  Całodobowa naprawa wszelkiego rodzaju awarii w instalacjach elektrycznych w Katowicach. Prędko oraz solidnie usuniemy dowolną usterkę elektryczną.

 • Pomiary elektryczne oraz przeglądy instalacji

  Realizujemy pomiary elektryczne razem z pełną dokumentacją odbiorową. Wykonujemy okresowe pięcioletnie przeglądy instalacji elektrycznych.

 • Przyłącza oraz instalacje elektryczne

  Przyłączamy nowo zbudowane budynki do sieci energetycznej, kompleksowo zakładamy instalacje elektryczne razem z projektem.

 • Oświadczenia o stanie technicznym instalacji

  Wystawiamy dokumentację OST - oświadczenie o stanie technicznym instalacji elektrycznej - dla Tauronu bądź spółdzielni mieszkaniowej.

 • Montaż oświetlenia w domu oraz ogrodzie

  Zakładamy oświetlenie w środku i na zewnątrz budynków, podłączamy i przenosimy gniazdka elektryczne i wyłączniki oświetlenia.

 • Podłączanie elektrycznego sprzętu AGD

  Proponujemy usługi przyłączania sprzętu AGD - płyta indukcyjna, piekarnik, kuchenka elektryczna, wraz z pieczątką do karty gwarancyjnej wyrobu.

Usługi elektryczne dla osób prywatnych

Praca z instalacjami elektrycznymi wymaga dużej kompetencji oraz czujności. Nie rób samodzielnie czegoś, w czym może lepiej pomóc zawodowiec – uprawniony elektryk z Katowic. Możesz nam zlecić wszelkie czynności związane z elektrycznością w twym budynku. Będziesz posiadać pewność iż są zrobione poprawnie oraz pewnie.

Naprawa usterek instalacji elektrycznej

Naprawiamy każdego rodzaju awarie w instalacji elektrycznej w mieszkaniach i budynkach prywatnych. Jeżeli nagle brakło prądu i nie jest to przerwa w dostawie, wyczuwasz woń spalonych przewodów, od razu wołaj po pomoc elektryka. Przyjedziemy i na miejscu zdiagnozujemy rodzaj dysfunkcji, a następnie ją naprawimy.

Montaż oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego

Potrzebujesz podłączyć nowe lampy bądź bardziej wymyślne instalacje oświetleniowe w domu lub na zewnątrz? Posiadamy wielkie doświadczenie w instalacji oświetlenia. Zakładamy oświetlenie w Katowicach w domu, lecz również na zewnątrz – iluminacja budynku, oświetlenie ogrodowe, damy sobie radę z instalacją każdego wariantu oświetlenia.

Podłączanie sprzętu AGD

Nie chcesz tracić gwarancji na nowo kupiony sprzęt AGD? Nie masz pewności czy moc instalacji jest dostateczna do podłączenia nowej płyty indukcyjnej? Zadzwoń po elektryka z Katowic. Przyłączamy wszystkie rodzaje płyt indukcyjnych, kuchenek elektrycznych, piekarników oraz innego sprzętu AGD. Razem z stosownym zapisem w karcie gwarancyjnej.

Oświadczenia o stanie technicznym instalacji

Wprowadzasz się do nowego lokalu lub domu i potrzebne ci będzie oświadczenie o stanie technicznym instalacji elektrycznej (OST) dla zakładu energetycznego? Skontrolujemy instalację oraz wypiszemy wszystkie druki. Jesteśmy elektrykami z uprawnieniami niezbędnymi do wystawiania oświadczeń dla Tauronu oraz spółdzielni.

Zadzwoń – 537 850 060

Elektryk Katowice dla inwestorów budowlanych

Doprowadzenie prądu do budynku jest jednym z warunków dokończenia prac budowlanych. Jeśli budujesz bądź adaptujesz budynek na terenie Katowic i poszukujesz elektryka, który wszechstronnie wykona dowolne czynności elektryczne to idealnie trafiłeś. Posiadamy wszystkie potrzebne uprawnienia.

Przyłącza elektryczne

Doprowadzimy prąd do nowo wzniesionych budynków – indywidualnych oraz komercyjnych. Bierzemy na siebie uregulowanie wszelkich procedur w elektrowni. Mamy park sprzętowy konieczny do doprowadzenia przewodów elektrycznych do budynku pod powierzchnią ziemi, we własnym zakresie przeprowadzamy roboty ziemne.

Instalacje elektryczne

Sporządzamy plany instalacji elektrycznych oraz dowolne prace związane z rozprowadzeniem okablowania po budynku, założeniem puszek elektrycznych, rozdzielnic elektrycznych, gniazdek i oświetlenia. Wykonujemy instalacje elektryczne w Katowicach w sposób kompletny oraz fachowy.

Zadzwoń – 537 850 060

Obsługa firm, administratorów obiektów z Katowic

Oferujemy obszerny aspekt usług elektrycznych w Katowicach dla firm, instytucji oraz administratorów budynków mieszkalnych (wspólnoty, spółdzielnie itp.). Chętnie nawiążemy ciągłą współpracę, oferujemy nadzwyczaj opłacalne warunki oraz znakomitą jakość usług.

Umowy serwisowe

Firmom, administratorom nieruchomości, wspólnotom oraz spółdzielniom mieszkaniowym oferujemy zawarcie umów serwisowych na kompletną obsługę obiektów w obszarze napraw oraz innych prac elektrycznych. Umowa tego rodzaju gwarantuje Państwu ustalony termin naprawy jakichkolwiek awarii instalacji elektrycznej w prowadzonym obiekcie.

5-letnie przeglądy instalacji elektrycznej

Dokonujemy obowiązkowych pięcioletnich przeglądów technicznych instalacji elektrycznej w wszelkiego rodzaju obiektach budowlanych, które są podporządkowane takiemu obowiązkowi. Przygotowujemy protokół kontrolny oraz wypełniamy książkę obiektu.

Montaż i serwis instalacji domofonowej

Możemy zaproponować Państwu zainstalowanie nowej instalacji domofonowej rozprowadzonej do wszystkich mieszkań w budynku. Naprawiamy również uszkodzone instalacje domofonowe.

Zadzwoń – 537 850 060

Potrzebna pomoc elektryka w Katowicach?

Świadczymy różnorodny profil usług z obszaru elektryki w Katowicach. Skontaktuj się z nami i opisz na czym polega Twój kłopot. Jeśli usługa, której pragniesz nie jest wypunktowana w naszej ofercie po prostu spytaj o nią. Wystarczy jeden telefon – to nic nie kosztuje.

Dzwoń teraz – 537 850 060