Badania i pomiaru elektryczne na Śląsku

Wykonujemy pomiary instalacji elektrycznej wraz z dokumentacją odbiorową. Badania i pomiary elektryczne są wymagane na podstawie przepisów Prawa Budowlanego dla nowych budynków do odbioru przez PINB (komplet dokumentów pomiarowych dla instalacji elektrycznej i odgromowej) oraz dla budynków istniejących w ramach 5-letnich przeglądów instalacji elektrycznej.

Do wykonywania pomiarów elektrycznych potrzebny jest specjalistyczny miernik i odpowiednie uprawnienia do prac kontrolno-pomiarowych, które oczywiście posiadamy.

Odbiorcze pomiary elektryczne

Żeby sfinalizować podłączenie nowo wybudowanego budynku do sieci energetycznej po wykonaniu przyłącza elektrycznego konieczne jest wykonanie pomiarów odbiorczych. Wykonujemy takie pomiary przekazując komplet dokumentacji odbiorczej, potwierdzającej że przyłącze zostało wykonane poprawnie, a użytkowanie instalacji elektrycznej jest bezpieczne.

Okresowe pomiary elektryczne

Okresowe pomiary instalacji elektrycznej wykonuje się w ramach 5-letnich przeglądów technicznych instalacji elektrycznej. Szczegółowe informacje na ten temat znajdują się na tej stronie.

Potrzebujesz pomocy elektryka na Śląsku?

Świadczymy szeroki zakres usług z zakresu elektryki na Śląsku. Skontaktuj się z nami i opowiedz na czym polega Twój problem. Jeśli usługa, której oczekujesz nie jest wyszczególniona w naszej ofercie po prostu zapytaj o nią. Wystarczy jeden telefon – to nic nie kosztuje.

Zadzwoń – 537 850 060

Usługi elektryczne lokalnie – na Śląsku

Oferujemy usługi z zakresu elektryki w centralnej części województwa śląskiego (Metropolia Śląsko-Zagłębiowska). Przede wszystkim w niżej wymienionych miastach: