Usługi elektryczne dla domu, mieszkania

Realizujemy szeroki zakres usług elektrycznych dla osób prywatnych (właścicieli i najemców mieszkań i domów). Od usuwania skutków awarii sieci elektrycznej (naprawy), przez montaż oświetlenia i gniazdek, instalacje elektryczne po przyłącza elektryczne, montaż i wymianę rozdzielni elektrycznych. Jeśli tylko masz u siebie do wykonania prace na sieci elektrycznej, a nie posiadasz odpowiedniej wiedzy – zaufaj profesjonalnemu elektrykowi.

Naprawa instalacji elektrycznych

Instalacja w Twoim domu została uszkodzona/przepalona w wyniku przepięcia lub uderzenia pioruna? Naprawiamy wszelkiego rodzaju uszkodzenia w instalacji elektrycznej na Śląsku. Wymieniamy przepalone gniazdka, obwody elektryczne, rozdzielnice elektryczne itp. Oferujemy kompleksowe usuwanie awarii elektrycznych – całodobowo, przez cały tydzień.

Drobne prace montażowe, montaż oświetlenia

Potrzebujesz wymienić lub przenieść gniazdko elektryczne, wyłącznik lub lampę, chcesz założyć oświetlenie LED’owe, ale nie wiesz jak to zrobić? Zleć to zawodowemu elektrykowi. Wykonamy te i inne drobne prace elektryczne w Twoim mieszkaniu lub domu.

Podłączenia sprzętu AGD

Wykonujemy podłączenia każdego rodzaju sprzętu AGD – płyty indukcyjne, kuchenki elektryczne, piekarniki itp. Pieczątka i wpis uprawnionego elektryka w karcie gwarancyjnej produktu to pewność, że w razie problemów nie stracisz gwarancji na te produkty.

Montaż oświetlenia ogrodowego

Jesteśmy w stanie wykonać instalacje elektryczne dla oświetlenia w Twoim ogrodzie. Podłączenie takiego oświetlenia ogrodowego powinno być wyjątkowo precyzyjne i staranne, ponieważ źle wykonana instalacja wiąże się z dużym ryzykiem. Cała taka instalacja jest wystawiona na działanie wilgoci, co może prowadzić do ryzyka porażenia prądem lub wystąpienia przepięć i uszkodzenia instalacji. Posiadamy własny park sprzętowy do prac ziemnych, zatem możemy zamontować oświetlenie ogrodowe tak, by zagwarantować Tobie i Twojej rodzinie bezpieczeństwo.

Instalacje video, domofonowe

Zajmujemy się także montażem instalacji video i domofonowych w budynkach jednorodzinnych, wielorodzinnych i innych. Pomagamy wybrać urządzenia, rozprowadzamy okablowanie, montujemy i podłączamy urządzenia. Montujemy instalacje domofonowe na klatkach schodowych, ale również na furtkach wejściowych w domach jednorodzinnych.

Instalacje fotowoltaiczne

Tzw. panele słoneczne są coraz częściej spotykanym rozwiązaniem stosowanym przez ludzi chcących obniżyć swoje rachunki za energię elektryczną. Nasza firma oferuje podłączenia paneli fotowoltaicznych na Śląsku. Po więcej informacji na temat możliwości podłączenia instalacji fotowoltaicznej zapraszamy do osobistego kontaktu.

Potrzebujesz pomocy elektryka na Śląsku?

Świadczymy szeroki zakres usług z zakresu elektryki na Śląsku. Skontaktuj się z nami i opowiedz na czym polega Twój problem. Jeśli usługa, której oczekujesz nie jest wyszczególniona w naszej ofercie po prostu zapytaj o nią. Wystarczy jeden telefon – to nic nie kosztuje.

Zadzwoń – 537 850 060

Usługi elektryczne lokalnie – na Śląsku

Oferujemy usługi z zakresu elektryki w centralnej części województwa śląskiego (Metropolia Śląsko-Zagłębiowska). Przede wszystkim w niżej wymienionych miastach: