Rozdzielnie elektryczne, montaż i wymiana

Katalog usług naszej firmy obejmuje również montaż i wymianę rozdzielni elektrycznych. Odbiorcami takich usług mogą być zarówno osoby prywatne jak i firmy, wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe, instytucje itp.

Rozdzielnia elektryczna jest elementem instalacji elektrycznej, który zawiera podzespoły łączące i rozdzielające poszczególne obwody instalacji elektrycznej w budynku. Istnieją różne typy rozdzielni elektrycznych – poradzimy sobie z każdym z nich.

Montaż rozdzielni elektrycznych w nowych budynkach na Śląsku

W każdym nowo wybudowanym budynku musi zostać zamontowana rozdzielnia elektryczna. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie podłączania nowo wybudowanych budynków do sieci energetycznej, obejmujące oprócz montażu rozdzielni elektrycznych również projekty instalacji elektrycznych, przyłącza elektryczne, rozprowadzanie kabli, montaż gniazdek elektrycznych, montaż oświetlenia i inne usługi elektryczne.

Nasze usługi dotyczą nie tylko budynków mieszkalnych, ale także komercyjnych (biura, obiekty usługowe i handlowe, hale i magazyny itp.) i przemysłowych (zakłady produkcyjne, warsztaty itp.).

Wymiana rozdzielni elektrycznych na Śląsku

Ten rodzaj usługi dotyczy przede wszystkim budynków, w których występują starego typu rozdzielnie elektryczne (np. topikowe). Oferujemy wymianę takich rozdzielni na nowoczesne rozdzielnie z automatycznymi bezpiecznikami. Jest to rozwiązanie znacznie wygodniejsze w użytkowaniu i bezpieczniejsze.

Potrzebujesz pomocy elektryka na Śląsku?

Świadczymy szeroki zakres usług z zakresu elektryki na Śląsku. Skontaktuj się z nami i opowiedz na czym polega Twój problem. Jeśli usługa, której oczekujesz nie jest wyszczególniona w naszej ofercie po prostu zapytaj o nią. Wystarczy jeden telefon – to nic nie kosztuje.

Zadzwoń – 537 850 060

Usługi elektryczne lokalnie – na Śląsku

Oferujemy usługi z zakresu elektryki w centralnej części województwa śląskiego (Metropolia Śląsko-Zagłębiowska). Przede wszystkim w niżej wymienionych miastach: