Instalacje elektryczne na Śląsku

Wykonywanie instalacji elektrycznych jest jedną z naszych podstawowych specjalizacji. Oferujemy zakładanie instalacji elektrycznych od podstaw – w nowo wybudowanych budynkach, a także modernizację i kompletną wymianę przestarzałych instalacji elektrycznych. Wszystko zgodnie z zasadami bezpieczeństwa oraz obowiązującymi normami.

Projektowanie instalacji elektrycznych

Projekt instalacji elektrycznej w nowym budynku jest wymagany do zgłoszenia w zakładzie energetycznym. Dobrze przygotowany projekt instalacji elektrycznej istotnie przyspiesza także sam proces jej montażu. Nasza firma może zaoferować Państwu przygotowanie takiego projektu, a następnie jego realizację.

Rozprowadzanie kabli elektrycznych

Możemy zaoferować kompleksowe pociągnięcie instalacji elektrycznej w nowo wybudowanym budynku, obejmujące rozprowadzenie kabli, założenie puszek elektrycznych i gniazdek, podpięcie obwodów do rozdzielnicy elektrycznej. W razie potrzeby także z projektem instalacji elektrycznej. Oferujemy również usługi polegające na wymianie starej instalacji elektrycznej – instalacji starego typu lub przepalonej.

Instalacje odgromowe

Uderzenie pioruna jest jednym z najczęstszych powodów przepalenia instalacji elektrycznej i uszkodzenia urządzeń elektrycznych podłączonych do gniazdek. Warto zabezpieczyć się na taką okoliczność i posiadać efektywną instalację odgromową (popularnie nazywaną piorunochronem). Poprawnie wykonana instalacja odgromowa zabezpiecza budynek przed skutkami uderzenia pioruna odprowadzając jego energię do ziemi.

Możemy wykonać kompletną instalację odgromową na budynku, jak też wykonać inspekcję i pomiary na istniejącej instalacji odgromowej. Warto pamiętać, że istnienie instalacji odgromowej może być wymagane przez ubezpieczyciela w przypadku zawarcia umowy ubezpieczeniowej.

Mufy kablowe (Wn, Sn, Nn)

Naprawiamy przerwane kable elektryczne (także podziemne) z zastosowaniem muf kablowych wysokiego, średniego i niskiego napięcia. Rozwiązanie to jest skuteczne i bezpieczne.

Potrzebujesz pomocy elektryka na Śląsku?

Świadczymy szeroki zakres usług z zakresu elektryki na Śląsku. Skontaktuj się z nami i opowiedz na czym polega Twój problem. Jeśli usługa, której oczekujesz nie jest wyszczególniona w naszej ofercie po prostu zapytaj o nią. Wystarczy jeden telefon – to nic nie kosztuje.

Zadzwoń – 537 850 060

Usługi elektryczne lokalnie – na Śląsku

Oferujemy usługi z zakresu elektryki w centralnej części województwa śląskiego (Metropolia Śląsko-Zagłębiowska). Przede wszystkim w niżej wymienionych miastach: