Usługi elektryczne w Rudzie Śląskiej

Jesteśmy zawodowymi elektrykami z Rudy Śląskiej, świadczymy kompleksowe usługi elektryczne dla osób prywatnych, firm oraz instytucji.

Pogotowie elektryczne Ruda Śląska

Niespodziewana awaria instalacji elektrycznej? Gdy w Twoim mieszkaniu lub budynku, w którym prowadzisz działalność gospodarczą nagle zabrakło prądu, nie zwlekaj tylko od razu wezwij na pomoc elektryka. Naprawiamy awarie elektryczne w Rudzie Śląskiej o każdej porze przez cały tydzień.

Wezwij elektryka – 537 850 060

Ruda Śląska - usługi elektryczne

 • Pogotowie
  elektryczne 24/7

  Całodobowa naprawa wszelkiego typu awarii w instalacjach elektrycznych w Rudzie Śląskiej. Szybko i bezpiecznie naprawimy każdą usterkę elektryczną.

 • Pomiary elektryczne i przeglądy instalacji

  Wykonujemy pomiary elektryczne wraz z pełną dokumentacją odbiorową. Przeprowadzamy okresowe 5-letnie przeglądy instalacji elektrycznych.

 • Przyłącza i instalacje elektryczne

  Podłączamy nowo wybudowane obiekty budowlane do sieci energetycznej, kompleksowo wykonujemy instalacje elektryczne wraz z projektem.

 • Oświadczenia o stanie technicznym instalacji

  Wypełniamy dokumentację OST - oświadczenie o stanie technicznym instalacji elektrycznej - dla Tauronu lub spółdzielni mieszkaniowej.

 • Montaż oświetlenia w domu i ogrodzie

  Montujemy oświetlenie wewnątrz i na zewnątrz budynków, podłączamy i przenosimy gniazdka elektryczne i wyłączniki światła.

 • Podłączanie elektrycznego sprzętu AGD

  Oferujemy usługi podłączania sprzętu AGD - płyta indukcyjna, piekarnik, kuchenka elektryczna, wraz w wpisem do karty gwarancyjnej produktu.

Usługi elektryczne dla osób prywatnych

Praca z instalacjami elektrycznymi wymaga dużej wiedzy i ostrożności. Nie rób samodzielnie tego, w czym może skuteczniej pomóc fachowiec – elektryk z Rudy Śląskiej z uprawnieniami. Zleć nam wszystkie prace związane z elektrycznością w swoim domu. Będziesz mieć pewność, że są wykonane poprawnie i bezpiecznie.

Naprawa awarii instalacji elektrycznej

Naprawiamy każdego rodzaju usterki w instalacji elektrycznej w mieszkaniach i domach prywatnych. Jeżeli nagle zabrakło prądu i nie jest to przerwa w dostawie, wyczuwasz woń spalonych kabli, natychmiast dzwoń po pomoc elektryka. Przyjedziemy i na miejscu zdiagnozujemy rodzaj usterki, a następnie ją naprawimy.

Montaż oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego

Chcesz podłączyć nowe lampy lub bardziej skomplikowane instalacje oświetleniowe w domu lub na zewnątrz? Posiadamy duże doświadczenie w montażu oświetlenia. Montujemy oświetlenie w domu, ale również na zewnątrz – iluminacja budynku, oświetlenie ogrodowe, poradzimy sobie z montażem każdego rodzaju oświetlenia.

Podłączanie urządzeń AGD

Nie chcesz tracić gwarancji na nowo kupiony sprzęt AGD? Nie masz pewności czy moc instalacji jest wystarczająca do podłączenia nowej płyty indukcyjnej? Wezwij elektryka z Rudy Śląskiej. Podłączamy wszystkie typy płyt indukcyjnych, kuchenek elektrycznych, piekarników i innego sprzętu AGD. Wraz z odpowiednim wpisem w karcie gwarancyjnej.

Oświadczenia o stanie technicznym instalacji

Wprowadzasz się do nowego mieszkania lub domu i potrzebujesz oświadczenia o stanie technicznym instalacji elektrycznej (OST) dla zakładu energetycznego? Sprawdzimy instalację i wypełnimy wszystkie dokumenty. Jesteśmy elektrykami z uprawnieniami wymaganymi do wypełniania oświadczeń dla Tauronu i spółdzielni.

Zadzwoń – 537 850 060

Elektryk Ruda Śląska dla inwestorów budowlanych

Doprowadzenie prądu do budynku jest jednym z wymogów zakończenia prac budowlanych. Jeśli budujesz lub modernizujesz budynek na terenie Rudy Śląskiej i poszukujesz elektryka, który kompleksowo wykona wszystkie prace elektryczne to dobrze trafiłeś. Posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia.

Przyłącza elektryczne

Doprowadzimy prąd do nowo wybudowanych obiektów budowlanych – prywatnych oraz komercyjnych. Bierzemy na siebie załatwienie wszelkich formalności w zakładzie energetycznym. Posiadamy sprzęt niezbędny do doprowadzenia kabli elektrycznych do budynku pod ziemią, we własnym zakresie wykonujemy prace ziemne.

Instalacje elektryczne

Wykonujemy plany instalacji elektrycznych oraz wszystkie prace związane z rozprowadzeniem kabli po obiekcie, założeniem puszek elektrycznych, rozdzielnic elektrycznych, gniazdek i oświetlenia. Wykonujemy instalacje elektryczne w Rudzie Śląskiej w sposób kompleksowy oraz profesjonalny.

Zadzwoń – 537 850 060

Obsługa firm, administratorów budynków z Rudy Śląskiej

Świadczymy szeroki zakres usług elektrycznych w Rudzie Śląskiej dla firm, instytucji oraz zarządców budynków mieszkalnych (wspólnoty, spółdzielnie itp.). Chętnie nawiążemy stałą współpracę, oferujemy bardzo korzystne warunki i wysoką jakość usług.

Umowy serwisowe

Firmom, zarządcom nieruchomości, wspólnotom i spółdzielniom mieszkaniowym oferujemy zawarcie umów serwisowych na kompleksową obsługę budynków w zakresie napraw i innych prac elektrycznych. Umowa taka gwarantuje Państwu określony termin naprawy wszelkich usterek instalacji elektrycznej w zarządzanym budynku.

5-letnie przeglądy instalacji elektrycznej

Realizujemy obowiązkowe pięcioletnie przeglądy techniczne instalacji elektrycznej w każdego rodzaju obiektach budowlanych, które są podporządkowane takiemu wymogowi. Sporządzamy protokół kontrolny i wypełniamy księgę obiektu.

Montaż i serwis instalacji domofonowej

Możemy zaoferować Państwu założenie nowej instalacji domofonowej rozprowadzonej do wszystkich mieszkań w budynku. Naprawiamy również uszkodzone instalacje domofonowe.

Zadzwoń – 537 850 060

Potrzebna pomoc elektryka w Rudzie Śląskiej?

Świadczymy szeroki zakres usług z zakresu elektryki w Rudzie Śląskiej. Skontaktuj się z nami i opowiedz na czym polega Twój problem. Jeśli usługa, której oczekujesz nie jest wyszczególniona w naszej ofercie po prostu zapytaj o nią. Wystarczy jeden telefon – to nic nie kosztuje.

Dzwoń teraz – 537 850 060