Usługi elektryczne w Zabrzu

Jesteśmy uprawnionymi elektrykami, którzy kompleksowo świadczą usługi elektryczne dla osób prywatnych, przedsiębiorstw i instytucji na terenie Zabrza. Posiadamy komplet uprawnień w zakresie eksploatacji oraz dozoru.

Pogotowie elektryczne Zabrze

Nagła usterka instalacji elektrycznej? Gdy w Twoim mieszkaniu bądź budynku, w którym prowadzisz działalność gospodarczą nagle zabrakło energii elektrycznej, nie zwlekaj lecz natychmiast wezwij na pomoc elektryka. Naprawiamy usterki elektryczne w Zabrzu o którejkolwiek porze dnia przez cały tydzień.

Wezwij elektryka – 537 850 060

Zabrze - usługi elektryczne

 • Pogotowie
  elektryczne 24/7

  Całodobowa naprawa wszelkiego typu awarii w instalacjach elektrycznych. Ekspresowo oraz solidnie usuniemy jakąkolwiek usterkę elektryczną w Zabrzu.

 • Pomiary elektryczne oraz przeglądy instalacji

  Realizujemy pomiary elektryczne wraz z kompletną dokumentacją odbiorową. Przeprowadzamy cykliczne pięcioletnie przeglądy instalacji elektrycznych.

 • Przyłącza i instalacje elektryczne

  Podłączamy nowo zbudowane obiekty budowlane do sieci elektrycznej, wszechstronnie montujemy instalacje elektryczne wraz z projektem.

 • Oświadczenia o stanie technicznym instalacji

  Wystawiamy dokumentację OST - oświadczenie o stanie technicznym instalacji elektrycznej - dla Tauronu bądź spółdzielni mieszkaniowej.

 • Montaż oświetlenia w domu i ogrodzie

  Zainstalujemy oświetlenie w środku i na zewnątrz budynków, podłączymy lub przesuniemy gniazdka elektryczne oraz przełączniki światła.

 • Podłączanie elektrycznego sprzętu AGD

  Proponujemy usługi przyłączania sprzętu AGD - płyta indukcyjna, piekarnik, kuchenka elektryczna, razem z wpisem do karty gwarancyjnej wyrobu.

Usługi elektryczne dla osób prywatnych

Praca z instalacjami elektrycznymi to czynność wymagająca posiadania szerokiej wiedzy i zachowania czujności. Nie rób na własną rękę czegoś, w czym potrafi skuteczniej dopomóc profesjonalista – uprawniony elektryk z Zabrza. Zleć nam wszelkie roboty powiązane z elektrycznością w swoim domu. Będziesz mieć pewność, że są one zrobione w sposób prawidłowy i pewnie.

Naprawa usterek instalacji elektrycznych

Naprawiamy każdego typu usterki w instalacji elektrycznej w lokalach i budynkach prywatnych na terenie Zabrza. Jeśli nagle zabrakło prądu a nie jest to przerwa w dostawie, wyczuwasz zapach spalonych przewodów, od razu dzwoń po pomoc elektryka. Przyjedziemy i na miejscu stwierdzimy rodzaj dysfunkcji, a następnie ją naprawimy.

Montaż oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego

Chcesz podłączyć nowe lampy lub bardziej złożone instalacje oświetleniowe w domu bądź na zewnątrz? Mamy bogate doświadczenie w montowaniu oświetlenia. Instalujemy oświetlenie w budynku, ale ponadto na zewnątrz – iluminacja budynku, oświetlenie ogrodowe, damy sobie radę z montażem dowolnego wariantu oświetlenia.

Przyłączanie sprzętu AGD

Nie chcesz stracić gwarancji na nowo zakupiony sprzęt AGD? Nie wiesz czy moc instalacji jest dostateczna do podpięcia nowej płyty indukcyjnej? Zadzwoń po elektryka z Zabrza. Przyłączamy wszystkie rodzaje płyt indukcyjnych, kuchenek elektrycznych, piekarników oraz podobnego sprzętu AGD. Wraz z odpowiednim zapisem w karcie gwarancyjnej.

Oświadczenia o stanie technicznym instalacji

Przeprowadzasz się do nowego lokalu lub domu i potrzebne ci będzie oświadczenie o stanie technicznym instalacji elektrycznej (OST) dla zakładu energetycznego? Skontrolujemy instalację oraz wypełnimy wszystkie druki. Jesteśmy elektrykami z uprawnieniami wymaganymi do wystawiania oświadczeń dla Tauronu oraz spółdzielni.

Zadzwoń – 537 850 060

Elektryk Zabrze dla inwestora budowlanego

Doprowadzenie elektryczności do budynku to jeden z wymogów dokończenia prac budowlanych. Gdy budujesz bądź adaptujesz budynek na obszarze Zabrza i szukasz elektryka, który kompleksowo wykona rozmaite czynności elektryczne to dobrze trafiłeś. Dysponujemy wszelkimi niezbędnymi uprawnieniami.

Przyłącza elektryczne

Doprowadzimy elektryczność do nowo wybudowanych obiektów budowlanych – indywidualnych i komercyjnych. Załatwimy wszelkie procedury w elektrowni. Mamy park sprzętowy potrzebny do puszczenia kabli elektrycznych do obiektu pod powierzchnią ziemi, we własnym zakresie wykonujemy prace ziemne.

Instalacje elektryczne

Sporządzamy plany instalacji elektrycznych oraz wykonujemy rozmaite prace związane z rozprowadzeniem kabli po budynku, zamontowaniem puszek elektrycznych, rozdzielnic elektrycznych, gniazdek oraz oświetlenia. Robimy instalacje elektryczne w Zabrzu w sposób wszechstronny i kompetentny.

Zadzwoń – 537 850 060

Obsługa firm, zarządców obiektów z Zabrza

Świadczymy szeroki zbiór usług elektrycznych w Zabrzu dla przedsiębiorstw, instytucji oraz zarządców domów mieszkalnych (wspólnoty, spółdzielnie itp.). Chętnie nawiążemy stałą współpracę, proponujemy wyjątkowo atrakcyjne warunki i wysoką jakość usług.

Umowy serwisowe

Przedsiębiorstwom, administratorom nieruchomości, wspólnotom oraz spółdzielniom mieszkaniowym proponujemy zawarcie umów serwisowych na kompleksową obsługę obiektów w aspekcie napraw oraz pozostałych prac elektrycznych. Umowa taka gwarantuje Państwu oznaczony termin naprawy wszelakich dysfunkcji w instalacji elektrycznej w zarządzanym przez Was obiekcie.

Pięcioletnie przeglądy instalacji elektrycznej

Przeprowadzamy obowiązkowe 5-letnie przeglądy techniczne instalacji elektrycznej w dowolnego typu obiektach budowlanych, jakie są podporządkowane takiemu wymogowi. Opracowujemy protokół kontrolny i uzupełniamy książkę budynku.

Instalacja oraz serwis instalacji domofonowej

Możemy zaproponować Państwu założenie nowej instalacji domofonowej rozprowadzonej do wszystkich lokali w budynku. Naprawiamy również niesprawne instalacje domofonowe.

Zadzwoń – 537 850 060

Niezbędna pomoc elektryka w Zabrzu?

Oferujemy wszechstronny przekrój usług z obszaru elektryki w mieście Zabrze. Umów się z nami i opisz na czym polega Twój kłopot. Jeśli usługa, jakiej oczekujesz nie jest wyliczona w naszej ofercie po prostu zapytaj o nią. Wystarczy jeden telefon – to nic nie kosztuje.

Dzwoń teraz – 537 850 060