Usługi elektryczne w Chorzowie

Jesteśmy uprawnionymi elektrykami pracującymi na terenie Chorzowa, świadczymy kompleksowe usługi elektryczne dla osób prywatnych, firm i instytucji. Posiadamy komplet uprawnień w obrębie eksploatacji i dozoru.

Pogotowie elektryczne Chorzów

Nagła niesprawność instalacji elektrycznej? Jeżeli w Twoim mieszkaniu lub obiekcie, w którym realizujesz działalność komercyjną nieoczekiwanie brakło energii elektrycznej, nie czekaj lecz od razu wezwij na pomoc elektryka. Naprawiamy awarie elektryczne w Chorzowie o dowolnej porze dnia przez cały tydzień.

Wezwij elektryka – 537 850 060

Chorzów - usługi elektryczne

 • Pogotowie
  elektryczne 24/7

  Naprawa wszelkiego typu niesprawności w instalacjach elektrycznych w Chorzowie przez całą dobę. Ekspresowo i solidnie usuniemy każdą dysfunkcję elektryczną.

 • Pomiary elektryczne i przeglądy instalacji

  Wykonujemy pomiary elektryczne wraz z całą dokumentacją odbiorową. Prowadzimy okresowe pięcioletnie przeglądy instalacji elektrycznych.

 • Przyłącza i instalacje elektryczne

  Podłączamy nowo postawione budynki do sieci przesyłowej, wszechstronnie wykonujemy instalacje elektryczne wraz z projektem.

 • Oświadczenia o stanie technicznym instalacji

  Wystawiamy dokumentację OST - oświadczenie o stanie technicznym instalacji elektrycznej - dla Tauronu lub spółdzielni mieszkaniowej.

 • Montaż oświetlenia w domu oraz ogrodzie

  Zakładamy oświetlenie wewnątrz oraz na zewnątrz budynków, podłączamy oraz przesuwamy gniazdka elektryczne i przełączniki światła.

 • Podłączanie elektrycznego sprzętu AGD

  Oferujemy usługi przyłączania sprzętu AGD - płyta indukcyjna, piekarnik, kuchenka elektryczna, razem z wpisem do karty gwarancyjnej wyrobu.

Usługi elektryczne dla osób prywatnych

Praca z instalacjami elektrycznymi egzekwuje sporej umiejętności oraz przezorności. Nie rób samodzielnie czegoś, w czym potrafi skuteczniej pomóc fachowiec – elektryk z Chorzowa z uprawnieniami. Możesz nam zlecić wszelkie czynności związane z elektrycznością w twym domu w Chorzowie. Będziesz mieć pewność, że są zrealizowane prawidłowo oraz bezpiecznie.

Naprawa awarii instalacji elektrycznej

Potrafimy naprawić wszelkiego rodzaju awarie w instalacji elektrycznej w lokalach i domach prywatnych na terenie Chorzowa. Jeśli nagle brakło prądu i nie jest to przestój w dostawie, wyczuwasz woń spalonych przewodów, natychmiast wołaj po pomoc elektryka. Przyjedziemy i na miejscu stwierdzimy rodzaj awarii, a następnie ją naprawimy.

Montaż oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego

Chcesz podpiąć nowe lampy albo bardziej wyszukane instalacje oświetleniowe w domu albo na zewnątrz? Mamy znaczące doświadczenie w montażu oświetlenia. Montujemy oświetlenie w budynku, lecz również na zewnątrz – iluminacja obiektu, oświetlenie ogrodowe, damy sobie radę z montażem dowolnego typu oświetlenia.

Przyłączanie sprzętu AGD

Nie chcesz stracić gwarancji na nowo kupiony sprzęt AGD? Nie wiesz czy moc instalacji jest właściwa do podpięcia nowej płyty indukcyjnej? Wezwij elektryka w Chorzowie. Przyłączamy dowolne rodzaje płyt indukcyjnych, kuchenek elektrycznych, piekarników oraz odmiennego sprzętu AGD. Wraz z stosownym zapisem w karcie gwarancyjnej.

Oświadczenia o stanie technicznym instalacji

Wprowadzasz się do nowego lokalu albo domu i potrzebne ci będzie oświadczenie o stanie technicznym instalacji elektrycznej (OST) dla zakładu energetycznego? Sprawdzimy instalację oraz wypiszemy wszystkie dokumenty. Jesteśmy elektrykami z uprawnieniami niezbędnymi do wystawiania oświadczeń dla Tauronu oraz spółdzielni.

Zadzwoń – 537 850 060

Elektryk Chorzów dla inwestora budowlanego

Doprowadzenie elektryczności do obiektu budowlanego w Chorzowie jest jednym z warunków zakończenia robót budowlanych. Jeżeli budujesz bądź adaptujesz obiekt na obszarze Chorzowa i szukasz elektryka, który kompleksowo przeprowadzi rozmaite prace elektryczne to dobrze trafiłeś. Mamy wszystkie potrzebne upoważnienia.

Przyłącza elektryczne

Doprowadzamy prąd do nowo pobudowanych budynków – prywatnych i komercyjnych. Uregulujemy wszelkich formalności w zakładzie energetycznym. Mamy park sprzętowy konieczny do puszczenia przewodów elektrycznych do obiektu pod powierzchnią ziemi, we własnym zakresie prowadzimy roboty ziemne.

Instalacje elektryczne

Sporządzamy plany instalacji elektrycznych i rozmaite prace związane z ułożeniem obwodów elektrycznych po budynku, zamontowaniem puszek elektrycznych, rozdzielnic elektrycznych, gniazdek oraz oświetlenia. Zakładamy instalacje elektryczne w Chorzowie w sposób całościowy i kompetentny.

Zadzwoń – 537 850 060

Obsługa firm, zarządców obiektów z Chorzowa

Oferujemy obszerny przekrój usług elektrycznych w Chorzowie dla firm, instytucji i zarządców domów mieszkalnych (wspólnoty, spółdzielnie itp.). Chętnie nawiążemy stałą współpracę, proponujemy nadzwyczaj dogodne warunki oraz doskonałą jakość usług.

Umowy serwisowe

Firmom, administratorom nieruchomości, wspólnotom i spółdzielniom mieszkaniowym proponujemy zawarcie umów serwisowych na kompleksową obsługę budynków w aspekcie napraw oraz innych prac elektrycznych. Umowa taka zabezpiecza Państwu określony termin naprawy wszelakich awarii instalacji elektrycznej w administrowanym obiekcie.

Pięcioletnie przeglądy instalacji elektrycznej

Prowadzimy obowiązkowe pięcioletnie przeglądy techniczne instalacji elektrycznej w każdego typu obiektach budowlanych w Chorzowie, jakie podlegają takiemu obowiązkowi. Opracowujemy protokół kontrolny oraz wypełniamy książkę obiektu.

Montaż oraz naprawa instalacji domofonowej

Możemy zaoferować Państwu zainstalowanie nowej instalacji domofonowej doprowadzonej do wszystkich lokali w obiekcie. Naprawiamy także uszkodzone instalacje domofonowe.

Zadzwoń – 537 850 060

Niezbędna pomoc elektryka w Chorzowie?

Świadczymy szeroki przekrój usług z zakresu elektryki w mieście Chorzów. Skontaktuj się z nami i przedstaw na czym polega Twój problem. Jeżeli usługa, jakiej oczekujesz nie jest wymieniona w naszej ofercie po prostu zapytaj o nią. Wystarczy jeden telefon – to nic nie kosztuje.

Dzwoń teraz – 537 850 060