Przyłącza elektryczne

Dla nowo wybudowanych obiektów budowlanych (prywatnych i komercyjnych) konieczne jest wykonanie przyłącza elektrycznego od skrzynki ZK do budynku. Nasza firma może zaoferować Państwu wykonanie przyłącza i złącza elektrycznego wraz z kompletem dokumentów – zgłoszenie do zakładu energetycznego, badania i pomiary odbiorcze, protokół odbiorczy – załatwiamy wszelkie formalności.

Prowadzenie kabli elektrycznych pod ziemią

Obecnie najczęściej praktykowaną formą podłączenia budynku do sieci energetycznej jest poprowadzenie kabli przyłączeniowych pod ziemią. Oferujemy usługi w tym zakresie. Jest to kompleksowa usługa, w ramach której zajmujemy się także pracami ziemnymi. Posiadamy własny park sprzętowy do prowadzenia wykopów.

Taka forma przyłącza jest bardziej estetyczna niż przyłącze napowietrzne, jednak wymaga dodatkowych zabezpieczeń z powodu wyższego stopnia możliwości uszkodzenia okablowania (np. przez wodę). Stosujemy wysokiej jakości okablowanie, które jest zabezpieczone zgodnie z normami bezpieczeństwa.

Potrzebujesz pomocy elektryka na Śląsku?

Świadczymy szeroki zakres usług z zakresu elektryki na Śląsku. Skontaktuj się z nami i opowiedz na czym polega Twój problem. Jeśli usługa, której oczekujesz nie jest wyszczególniona w naszej ofercie po prostu zapytaj o nią. Wystarczy jeden telefon – to nic nie kosztuje.

Zadzwoń – 537 850 060

Usługi elektryczne lokalnie – na Śląsku

Oferujemy usługi z zakresu elektryki w centralnej części województwa śląskiego (Metropolia Śląsko-Zagłębiowska). Przede wszystkim w niżej wymienionych miastach: