Usługi elektryczne w Mikołowie

Jesteśmy zawodowym zespołem elektryków, którzy oferują wszechstronne usługi elektryczne dla osób prywatnych, przedsiębiorstw oraz instytucji w Mikołowie. Dysponujemy kompletem uprawnień elektrycznych w obszarze eksploatacji oraz dozoru.

Pogotowie elektryczne Mikołów

Nieoczekiwana niesprawność instalacji elektrycznej? Kiedy w Twoim mieszkaniu bądź obiekcie, w jakim świadczysz działalność komercyjną niespodzianie brakło prądu, nie czekaj ale natychmiast dzwoń po elektryka. Naprawiamy usterki elektryczne w Mikołowie przez 24 godziny na dobę, przez cały tydzień.

Wezwij elektryka – 537 850 060

Mikołów - usługi elektryczne

 • Pogotowie
  elektryczne 24/7

  Naprawa dowolnego rodzaju niesprawności w instalacjach elektrycznych w Mikołowie przez całą dobę. Ekspresowo oraz bezpiecznie usuniemy jakąkolwiek dysfunkcję elektryczną.

 • Pomiary elektryczne i przeglądy instalacji

  Wykonujemy pomiary elektryczne razem z pełną dokumentacją odbiorową. Przeprowadzamy cykliczne pięcioletnie przeglądy instalacji elektrycznych.

 • Przyłącza oraz instalacje elektryczne

  Przyłączamy nowo zbudowane budynki do sieci energetycznej, kompleksowo montujemy instalacje elektryczne razem z projektem.

 • Oświadczenia o stanie technicznym instalacji

  Wystawiamy dokumentację OST - oświadczenie o stanie technicznym instalacji elektrycznej - dla Tauronu albo spółdzielni mieszkaniowej.

 • Montaż oświetlenia w domu oraz ogrodzie

  Zakładamy oświetlenie w środku i na zewnątrz budynków, podłączamy i przenosimy gniazdka elektryczne i wyłączniki oświetlenia.

 • Przyłączanie elektrycznego sprzętu AGD

  Oferujemy usługi podłączania sprzętu AGD - płyta indukcyjna, piekarnik, kuchenka elektryczna, wraz z wpisem do karty gwarancyjnej produktu.

Usługi elektryczne dla osób prywatnych

Wykonywanie prac na instalacji elektrycznej nastręcza posiadania znacznej wiedzy oraz zachowania czujności. Nie wykonuj własnoręcznie czegoś, w czym może lepiej pomóc profesjonalista – elektryk z Mikołowa z uprawnieniami. Możesz nam zlecić wszelkie roboty związane z elektrycznością w swoim budynku. Będziesz posiadać pewność, iż są one przeprowadzone prawidłowo oraz bezpiecznie.

Naprawa usterek instalacji elektrycznej

Potrafimy naprawić wszelkiego rodzaju awarie w instalacjach elektrycznych w mieszkaniach i domach prywatnych. Jeżeli nieoczekiwanie zabrakło prądu i nie jest to przestój w dostawie, wyczuwasz woń spalonych przewodów, niezwłocznie wołaj po elektryka. Dojedziemy i na miejscu zdiagnozujemy typ dysfunkcji, a potem ją naprawimy.

Zakładanie oświetlenia wewnętrznego oraz zewnętrznego

Pragniesz podłączyć nowe lampy lub bardziej wymyślne instalacje oświetleniowe w domu bądź na zewnątrz? Posiadamy ogromne doświadczenie w instalacji oświetlenia. Montujemy oświetlenie w domu, ale również na zewnątrz – iluminacja obiektu, oświetlenie ogrodowe, poradzimy sobie z montażem jakiegokolwiek wariantu oświetlenia.

Podłączanie urządzeń AGD

Nie chcesz stracić gwarancji na nowo zakupiony sprzęt AGD? Nie wiesz czy moc instalacji jest poprawna do podłączenia nowej płyty indukcyjnej? Zadzwoń po elektryka z Mikołowa. Podłączamy wszystkie typy płyt indukcyjnych, kuchenek elektrycznych, piekarników i odmiennego sprzętu AGD. Razem ze stosownym zapisem w karcie gwarancyjnej wyrobu.

Oświadczenia o stanie technicznym instalacji

Będziesz wprowadzać się do nowego lokalu lub domu i potrzebujesz oświadczenia o stanie technicznym instalacji elektrycznej (OST) dla elektrowni? Obejrzymy instalację i wypiszemy wszystkie potrzebne dokumenty. Jesteśmy elektrykami z uprawnieniami potrzebnymi do wypełniania oświadczeń dla Tauronu oraz spółdzielni.

Zadzwoń – 537 850 060

Elektryk Mikołów dla inwestorów budowlanych

Kwestia doprowadzenia elektryczności do budynku jest jednym z wymogów sfinalizowania robót budowlanych. Jeżeli budujesz lub modernizujesz obiekt na obszarze Mikołowa i poszukujesz elektryka jaki wszechstronnie przeprowadzi rozmaite prace elektryczne to znakomicie trafiłeś. Posiadamy wszelkie obowiązujące upoważnienia.

Przyłącza elektryczne

Doprowadzimy elektryczność do nowo zbudowanych obiektów budowlanych – indywidualnych i komercyjnych. Załatwimy wszystkie procedury w zakładzie energetycznym. Mamy własny sprzęt konieczny do doprowadzenia kabli elektrycznych do obiektu pod ziemią, we własnym zakresie wykonujemy wszystkie potrzebne prace ziemne.

Instalacje elektryczne

Wykonujemy plany instalacji elektrycznych i wszelkie roboty związane z ułożeniem okablowania w budynku, zamontowaniem puszek elektrycznych, rozdzielnic elektrycznych, gniazdek i oświetlenia. Wykonujemy instalacje elektryczne w Mikołowie w sposób kompleksowy i fachowy.

Zadzwoń – 537 850 060

Obsługa firm, zarządców obiektów z Mikołowa

Świadczymy szeroki zakres usług elektrycznych w Mikołowie dla przedsiębiorstw, instytucji oraz administratorów domów mieszkalnych (wspólnoty, spółdzielnie itp.). Z przyjemnością nawiążemy długotrwałą współpracę, proponujemy nadzwyczaj opłacalne warunki oraz wysoką jakość usług.

Umowy serwisowe

Przedsiębiorstwom, administratorom nieruchomości, wspólnotom i spółdzielniom mieszkaniowym oferujemy podpisanie umów serwisowych na całościową obsługę obiektów w obrębie napraw oraz innych prac elektrycznych. Umowa taka zabezpiecza Państwu oznaczony termin naprawy wszelakich usterek instalacji elektrycznej w administrowanym obiekcie.

5-letnie przeglądy instalacji elektrycznej

Dokonujemy obowiązkowe pięcioletnie przeglądy techniczne instalacji elektrycznej w dowolnego rodzaju obiektach budowlanych, które są podporządkowane takiemu obowiązkowi. Opracowujemy protokół kontrolny i uzupełniamy książkę budynku.

Montaż i serwis instalacji domofonowych

Możemy zaproponować Państwu zamontowanie nowej instalacji domofonowej doprowadzonej do wszystkich mieszkań w obiekcie. Naprawiamy również zepsute instalacje domofonowe.

Zadzwoń – 537 850 060

Potrzebujesz pomocy elektryka w Mikołowie?

Nasza firma świadczy szeroki przekrój usług z obszaru elektryki w Mikołowie. Skontaktuj się z nami i opowiedz na czym polega Twój kłopot. Jeśli usługa, której oczekujesz nie jest wyliczona w naszej ofercie po prostu zapytaj o nią. Wystarczy jeden telefon – to nic nie kosztuje.

Dzwoń teraz – 537 850 060