Usługi elektryczne w Gliwicach

Jesteśmy profesjonalnymi elektrykami działającymi na terenie miasta Gliwice. Świadczymy kompleksowe usługi elektryczne dla osób prywatnych, przedsiębiorstw i instytucji. Posiadamy wszystkie uprawnienia w obszarze eksploatacji oraz dozoru.

Pogotowie elektryczne Gliwice

Nieprzewidziana awaria instalacji elektrycznej? Gdy w Twoim mieszkaniu bądź obiekcie, w którym wykonujesz działalność gospodarczą niespodziewanie zabrakło prądu, nie czekaj lecz od razu wezwij na pomoc elektryka. Naprawiamy usterki elektryczne w Gliwicach przez cały dzień we wszystkie dni tygodnia.

Wezwij elektryka – 537 850 060

Gliwice - usługi elektryczne

 • Pogotowie
  elektryczne 24/7

  Naprawa każdego rodzaju awarii w instalacjach elektrycznych w Gliwicach 24 godz. na dobę. Szybko oraz bezpiecznie naprawimy jakąkolwiek usterkę elektryczną.

 • Pomiary elektryczne i przeglądy instalacji

  Prowadzimy pomiary elektryczne wraz z całą dokumentacją odbiorową. Wykonujemy cykliczne pięcioletnie przeglądy instalacji elektrycznych.

 • Przyłącza oraz instalacje elektryczne

  Przyłączamy nowo zbudowane obiekty budowlane do sieci przesyłowej, kompleksowo wykonujemy instalacje elektryczne wraz z projektem.

 • Oświadczenia o stanie technicznym instalacji

  Wystawiamy dokumentację OST - oświadczenie o stanie technicznym instalacji elektrycznej - dla Tauronu albo spółdzielni mieszkaniowej.

 • Montaż oświetlenia w domu i ogrodzie

  Zakładamy oświetlenie w środku i na zewnątrz budynków, podłączamy i przenosimy gniazdka elektryczne i przełączniki oświetlenia.

 • Podłączanie elektrycznego sprzętu AGD

  Proponujemy usługi przyłączania sprzętu AGD - płyta indukcyjna, piekarnik, kuchenka elektryczna, wraz z wpisem do karty gwarancyjnej produktu.

Usługi elektryczne dla właścicieli domów i mieszkań

Praca z instalacjami elektrycznymi wymaga znaczącej kompetencji oraz ostrożności. Nie rób osobiście czegoś, w czym potrafi skuteczniej dopomóc specjalista – elektryk z Gliwic z uprawnieniami. Możesz nam zlecić wszystkie czynności powiązane z elektrycznością w twym domu. Będziesz posiadać gwarancję, iż są zrealizowane prawidłowo i bezpiecznie.

Naprawa usterek w instalacji elektrycznej

Naprawiamy różnego typu awarie w instalacjach elektrycznych w mieszkaniach i domach prywatnych na terenie Gliwic. Jeżeli niespodzianie brakło prądu i nie jest to przerwa w dostawie, czujesz zapach przepalonych kabli, momentalnie wołaj po pomoc elektryka. Przyjedziemy i na miejscu stwierdzimy typ awarii, a następnie ją zreperujemy.

Instalacja oświetlenia wewnętrznego oraz zewnętrznego

Pragniesz podpiąć nowe lampy albo bardziej wymyślne instalacje oświetleniowe w domu bądź na zewnątrz? Mamy dużą praktykę w instalacji oświetlenia. Instalujemy oświetlenie w budynku, lecz także na zewnątrz – iluminacja domu, oświetlenie ogrodowe, poradzimy sobie z zainstalowaniem dowolnego rodzaju oświetlenia.

Przyłączanie sprzętu AGD

Nie chcesz tracić gwarancji na nowo zakupiony sprzęt AGD? Nie masz pewności czy moc instalacji jest właściwa do podpięcia nowej płyty indukcyjnej? Wezwij elektryka z Gliwic. Podłączymy każdy typ płyt indukcyjnych, kuchenek elektrycznych, piekarników oraz odmiennego sprzętu AGD. Razem z odpowiednim zapisem w karcie gwarancyjnej.

Oświadczenia o stanie technicznym instalacji

Przeprowadzasz się do nowego lokalu lub domu i potrzebne ci będzie oświadczenie o stanie technicznym instalacji elektrycznej (OST) dla zakładu energetycznego? Zbadamy instalację i wypiszemy wszelkie dokumenty. Jesteśmy elektrykami z uprawnieniami wymaganymi do wypełniania oświadczeń dla Tauronu oraz spółdzielni.

Zadzwoń – 537 850 060

Elektryk Gliwice dla inwestorów budowlanych

Doprowadzenie elektryczności do budynku to jeden z warunków ukończenia robót budowlanych. Jeśli budujesz bądź adaptujesz budynek na terenie Gliwic i szukasz elektryka jaki wszechstronnie przeprowadzi wszystkie prace elektryczne w budynku to znakomicie trafiłeś. Posiadamy wszelkie konieczne uprawnienia.

Przyłącza elektryczne

Doprowadzimy prąd do nowo zbudowanych budynków – prywatnych oraz komercyjnych. Uregulujemy wszelkie formalności w zakładzie energetycznym. Posiadamy park sprzętowy niezbędny do doprowadzenia przewodów elektrycznych do budynku pod powierzchnią ziemi, we własnym zakresie prowadzimy prace ziemne.

Instalacje elektryczne

Opracowujemy plany instalacji elektrycznych i wykonujemy rozmaite roboty dotyczące ułożenia okablowania po obiekcie, założenia puszek elektrycznych, rozdzielnic elektrycznych, gniazdek oraz oświetlenia. Robimy instalacje elektryczne w Gliwicach w sposób wszechstronny i rzetelny.

Zadzwoń – 537 850 060

Obsługa firm, zarządców budynków z Gliwic

Oferujemy szeroki obręb usług elektrycznych w Gliwicach dla przedsiębiorstw, instytucji i zarządców budynków mieszkalnych (wspólnoty, spółdzielnie itp.). Chętnie nawiążemy ciągłą współpracę, oferujemy nadzwyczaj korzystne warunki i doskonałą jakość świadczonych usług elektroinstalatorskich.

Umowy serwisowe

Firmom, administratorom nieruchomości, wspólnotom oraz spółdzielniom mieszkaniowym oferujemy podpisanie umów serwisowych na kompletną obsługę budynków w aspekcie napraw oraz pozostałych prac elektrycznych. Umowa taka zabezpiecza Państwu określony termin naprawy jakichkolwiek awarii instalacji elektrycznej w administrowanym obiekcie.

Pięcioletnie przeglądy instalacji elektrycznej

Realizujemy obowiązkowe 5-letnie przeglądy techniczne instalacji elektrycznej w różnego rodzaju obiektach budowlanych, jakie są podporządkowane takiemu obowiązkowi. Przygotowujemy protokół kontrolny oraz uzupełniamy księgę budynku.

Montaż i serwis instalacji domofonowej

Możemy zaoferować Państwu założenie nowej instalacji domofonowej rozprowadzonej do wszystkich mieszkań w budynku. Naprawiamy również zniszczone instalacje domofonowe.

Zadzwoń – 537 850 060

Potrzebna pomoc elektryka w  Gliwicach?

Oferujemy różnorodny profil usług z zakresu elektryki w mieście Gliwice. Skontaktuj się z nami i opisz na czym polega Twój problem. Jeżeli usługa, jakiej pragniesz nie jest wyszczególniona w naszej ofercie po prostu zapytaj o nią. Wystarczy jeden telefon – to nic nie kosztuje.

Dzwoń teraz – 537 850 060