Szybkie i skuteczne usuwanie awarii elektrycznych na Śląsku

W twoim domu, mieszkaniu lub obiekcie firmowym wystąpiła nagła awaria instalacji elektrycznej? Bez obaw – jesteśmy doświadczonymi elektrykami ze Śląska, którzy oferują usługi usuwania awarii instalacji elektrycznej. Zadzwoń od razu, jesteśmy dostępni przez cały tydzień i o każdej porze.

Przyzwyczajeni do tego, że dostęp do elektryczności jest rzeczą pewną, a codzienne życie toczy się wokół urządzeń zasilanych prądem elektrycznym, odczuwamy duży dyskomfort z faktu, że nagle w gniazdkach elektrycznych zabrakło prądu. W takiej sytuacji najlepszym wyjściem jest zawsze wezwanie uprawnionego elektryka. Pamiętaj, że samodzielne próby naprawienia awarii mogą skutkować porażeniem prądem, a uszkodzona instalacja jest jednym z najczęstszych powodów pożarów.

Brak prądu – co należy zrobić?

Jeśli mieszkasz na Śląsku (Katowice, Ruda Śląska, Chorzów, Świętochłowice, Bytom, Gliwice, Zabrze, Bytom, Mikołów itp.) skontaktuj się z nami jak najszybciej (możesz dzwonić o każdej porze). Opisz problem i podaj adres pod jaki mamy przyjechać. Na miejscu zdiagnozujemy przyczyny awarii, wycenimy i od razu zabieramy się do pracy. W przypadku poważniejszej awarii lub konieczności sprowadzenia dodatkowych narzędzi lub materiałów podamy szacunkowy termin naprawy.

Pamiętaj – jeśli nie posiadasz kwalifikacji elektryka to próbując samodzielnie naprawić usterkę podejmujesz duże ryzyko dla swojego zdrowia i życia. Brak prądu nie zawsze oznacza, że sieć elektryczna nie znajduje się pod napięciem. Nie ryzykuj, zaufaj profesjonalistom.

Naprawy poza standardowymi godzinami pracy i w święta

Za przyjazd do awarii w godzinach nocnych, w dni ustawowo wolne od pracy i w święta naliczana jest dodatkowa opłata.

Potrzebujesz pomocy elektryka na Śląsku?

Świadczymy szeroki zakres usług z zakresu elektryki na Śląsku. Skontaktuj się z nami i opowiedz na czym polega Twój problem. Jeśli usługa, której oczekujesz nie jest wyszczególniona w naszej ofercie po prostu zapytaj o nią. Wystarczy jeden telefon – to nic nie kosztuje.

Zadzwoń – 537 850 060

Usługi elektryczne lokalnie – na Śląsku

Oferujemy usługi z zakresu elektryki w centralnej części województwa śląskiego (Metropolia Śląsko-Zagłębiowska). Przede wszystkim w niżej wymienionych miastach: